Ressonus Net vol. 1

by Ressonus Records

/
 • Compact Disc (CD) + Digital Album

  Comes in handmade resso-pack, the serigraph print in six color variations. Limited edition of 200 numbered copies!

  Includes unlimited streaming of Ressonus Net vol. 1 via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
  ships out within 3 days
  edition of 200 

    €10 EUR

   

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

about

A collection of twelve exclusive tracks from twelve artists/projects/bands of various parts of the world. Twelve sights into the contemporary ambient and experimental electronic music across the continents. Twelve different inner worlds meet in the unique balanced totality.


Reviews:

"...Koncept výběru je patřičně ohlídán a balancuje na hraně abstrakce a hrubého experimentu s temným tuningem nálad. Dark ambient tu vedle glitche a elektro-akustiky nachází pevná pouta a každým poslechem se dostáváte až na dřeň hranic současné elektronické hudby. Domácí bojovníci z tohoto průzkumu vycházejí se vztyčenou hlavou, materiál je to však náročnější na poslech a chce to čas, než důkladně oceníte šedesát pět minut, které sampler nabízí. ...Label Ressonus neustoupil z nastolené kvality. Jeho první kompilát sklízí vavříny v momentu, kdy rozluštíte celou tajenku ukrytou v této dračí sluji."

(Dan Hájek, Musicserver)

"Ať už na sebe necháte působit paranoidní výboje argentinských Farmacia nebo stoický tón britských Landschaft či Kora et le Mechanix nenápadně atakující ticho, vždy buďte připraveni stát se součástí hudebního procesu a investovat do pozorného poslechu. A je čemu naslouchat. ...Ressonus Net Vol.1 je skvěle domyšlená kompilace, propracovaná do posledních detailů."

(Karel Veselý, HIS Voice)

credits

released April 20, 2008

ress-03

Produced and compiled by David Rambousek.

Artwork:
Cover design and serigraphy print by David Rambousek.

tags

license

all rights reserved

about

Ressonus Records Czech Republic

ambient – glitch – experimental electronic music

contact / help

Contact Ressonus Records

Streaming and
Download help

Redeem code